Pless Bram - Oferta, okna

okna

Okna i drzwi, Pszczyna

Bogata oferta firmy Pless - Bram obejmuje okna PVC, drewniane i aluminiowe wiodących producentów takich jak: Drutex, Aluplast, Fakro, Pol-Skone, Aluprof. W trakcie naszej działalności sukcesywnie poszerzamy swój asortyment aby sprostać wszelkim Państwa potrzebom.

Poniżej przedstawiamy polecane przez nas produkty.

Okna PVC Iglo Energy

Okna i drzwi, Pszczyna

Okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Okna drewniane

Okna i drzwi, Pszczyna

Okna drewniane wykonane z drzewa sosnowego i meranti w systemie Softline charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Składa się na to piękna forma zaokrąglonego profilu, dzięki której uzyskuje on opływowe kształty o gładkiej, lśniącej powierzchni. Doskonałą jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w systemie Softline zapewnia drewno lite klejone trójwarstwowo wysuszone do odpowiedniej wilgotności. Dodatkowo żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami, których linia współgra z łagodnymi konturami całości. Konserwacja stolarki drewnianej jest bardzo łatwa i nie trwa dłużej niż jej czyszczenie.

Okna aluminiowe

Okna i drzwi, Pszczyna

System okienny MB-45, tzw. zimny, służy do wykonywania niewymagających dużej izolacyjności termicznej elementów zabudowy zewnętrznej i wewnętrznej. Produkty wykonywane w tym systemie powstają z kształtowników jednokomorowych. Ich podstawową zaletą jest trwałość, różnorodność zastosowań i stosunkowo niska cena. System ten jest z powodzeniem stosowany w połączeniu z systemem MB-60, co pozwala tworzyć elementy architektoniczne o zmiennej izolacyjności termicznej. Umożliwia on również wykonywanie ścianek działowych, witryn, wiatrołapów, konstrukcji przestrzennych. Podobnie jak w przypadku systemu MB-60 istnieje możliwość gięcia tego profilu, co umożliwia tworzenie różnego rodzaju konstrukcji łukowych.

Kolorystyka okien aluminiowych

Okna i drzwi, Pszczyna

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zawierajacej nasze realizacje.